Zuzendaritza Batzordea

Zuzendaritza Batzordea
  • Arabako Txirrindularitza Federazioko zuzendaritza-batzordea, hurrengo kideez osatzen da:
    • Lehendakaria: Dª Julia María Liberal
    • Lehendakariordea: D. Javier Ruis de Larrea
    • Idazkari nagusia: Dª Verónica Cano
    • Diruzaina eta Errepide arduraduna: D. Iñaki Gonzalez de Heredia
    • Btt arduraduna: D. Asier Huerga
    • Eskola-kirol arduraduna: D. Jesús Exkurdia
    • Egokitutako kiroleko eta berdintasuneko arduraduna: Dª Julia María Liberal

 

  • Aholku-batzordea
  • Arabako Txirrindularitza Federazioko batzar orokorraren konposizioa
    • Klub eta kiroletako elkarteen estamentua
    • Kirolarien estamentua
    • Teknikarien estamentua
    • Epaileen estamentua

D. Iñigo de Miguel
D. Jose Antonio Iñigo
D. Alain González

Estamento de clubes y
agrupaciones deportivas:
ABENDAÑO CLUB CICLISTA
AIALA SOCIEDAD CICLISTA
AMURRIOKO CLUB CICLISTA
ARABAKO TXIRRINDULARITZA LAGUNAK
ARABARRAK KIROL TALDEA
ARANAKO SOCIEDAD CICLISTA
ARATZ SOCIEDAD DEPORTIVA
ARTZINIEGA CLUB CICLISTA
BELCYCLYNG TXIRRINDULARITZA KLUBA
BICILOKURA CLUB DEPORTIVO CICLISTA
BIZIKLETA.COM CLUB DEPORTIVO CICLISTA
BOMBEROS GRUPO CICLISTA
DURANA PEÑA CICLISTA
FORONDA CLUB DEPORTIVO CICLISTA
GOIZALDE SOCIEDAD CICLOTURISTA
GURUTZ URDIÑA SOCIEDAD DEPORTIVA
HEGOTARRAK CLUB CICLISTA
ITURRIBERO CLUB DEPORTIVO CICLISTA
KAS SOCIEDAD DEPORTIVA
KUSKUMENDI MTB CLUB DEPORTIVO
LANDEDERRA CLUB DEPORTIVO
LANGRAIZ SOCIEDAD CICLISTA
LANKIDE ARABA CLUB DEPORTIVO CICLISTA
LLODIANA SOCIEDAD CICLISTA
MERCEDES AGRUPACION DEPORTIVA CULTURAL
ORIXOL MENDIZALE ELKARTEA
TRIAL BIZIKLETA CLUB DEPORTIVO CICLISTA
VIBIKE CLUB DEPORTIVO CICLISTA
VIRGEN DE AIALA CLUB DEPORTIVO CICLISTA
VITORIANA SOCIEDAD CICLISTA
ZUIANO CLUB CICLISTA
Estamento de deportistas:

Álvaro, Cotillas Álvarez
David Cotillas Álvarez
Pedro Mª Churruca Maiztegui
Alberto Dorronsoro Arrieta
Juan J. López de Robles Fdez. de Luco
Ricardo Suso Otxoa De Eribe
Begoña Toribio Abalos

Estamento de técnicos y técnicas:

Luis Alberto Duran Vega
Juan Antonio Alaña Ulbiarri
Esteban Martiarena Vadillo

Estamento de jueces y juezas:

Noel Abin Galdós
Saioa Beistegui Liberal
Álvaro Marchena Pérez
Mª Ascensión Pérez Renedo